Zimní tretry FIZIK ARTICA X5, aneb maximální minimum

Přesně takhle si představujeme tretry do drsných zimních podmínek. FIZIK ARTICA X5, to je jednoduchý design bez zbytečností. Gumová podrážka, která vás opravdu nikdy nezklame, snadné zapínání pojištěné jedním velkým suchým zipem, nad kotníkem nohu jezdce obepíná neoprenový proužek a vnitřní vložka je opatřena spodní izolací.

Tyhle zimní střevíce neunikly ani redaktorům časopisu VELO, jejichž recenzi najdete pod článkem níže. My jen dodáváme, že velikosti sedí a nedočkáte se úletů v podobě odskočení i o dvě velikosti, jak je tomu zvykem u některých jiných „italů“.

Tretry FIZIK ARTICA X5 najdete i na našem E-SHOPU.

Popis a informace:

Tretry fi’zi:k jsou vyvíjeny ve spolupráci s předními profesionálními jezdci týmů seriálu World Tour: Sky (Geraint Thomas), BMC (Philippe Gilbert, Rohan Dennis, John Atapuma, Damiano Caruso, Daniel Oss). Používáme nejlepší dostupné technologie, materiály a výrobní postupy.

Artica X5 jsou dokonalé zimní MTB tretry – zajistí vám teplo, sucho a pohodlí v jakýchkoliv podmínkách. Jsou voděodolné, zateplené, mají ochranné zóny proti prodření a kvalitní podrážku. I přesto jsou dostatečně lehké i pro vaše zimní tréninky v rychlém tempu. Bota kombinuje zesílený vnější plášť z materiálu Microtex a prodyšnou membránu. Zip je voděodolný. Stahovací systém Speed Lacing je ryhlý, spolehlivý a intuitivní. Podrážka zesílena karbonem – tuhá, a přitom lehká – přenese každý váš wat do pedálů. Vložka má fleeceový povrch a je odizolovaná hliníkovou fólií. Vzorek je pogumovaný pro dostatečnou stabilitu v terénu.

Materiál: vnější plášť – zesílený Microtex, prodyšná membrána
Podrážka: zesílená karbonem, pogumovaný vzorek
Zapínání: Speed Lacing systém
Vložka: fi'zi:k s fle­eceovou úpravou
Váha: 463g (velikost 42,5)

Komentáře

Kde nás najdete?

Horská 6 – Pasáž Centrum
Trutnov
www.prologbike.cz

Prolog Bike na Google mapě

Kontaktujte nás

tel.: +420 777 034 620
mobil: +420 777 034 600
e-mail: info@prologbike.cz
Prolog Bike na Facebooku