Otevírací doba

pondělí 9.00 – 17.00
úterý 9.00 – 17.00
středa 9.00 – 17.00
čtvrtek 9.00 – 17.00
pátek 9.00 – 17.00
sobota 9.00 – 12.00
neděle zavřeno

Orientační plánek

Orientační plánek

Horská 6 – Pasáž Centrum, Trutnov

Prodáváme

  • jízdní kola,
  • fitness stroje,
  • cyklo komponenty,
  • doplňky, pomůcky,
  • náhradní díly,
  • cyklistické oblečení a obuv.

Stavíme kola na zakázku dle požadavků zákazníka. Poskytujeme specializovaný servis, případně repase kol, provozujeme e-shop na adrese www.prologshop.cz.

Možnosti platby

U nás je možný nákup na splátky ESSOX
Přijímáme platební karty

Prodejna

Novinky na prodejně, servis, atd.

S vychytanou přilbou se vytasila značka BELL. Jednou z jejich žhavých novinek pro sezónu 2018 je „integrálka“ SUPER DH MIPS. Na CZ trhu ji seženete v čtyrech barevných variantách.

Každé elektrokolo potřebuje pravidelnou péči a údržbu. Minimum, co pro svůj bateriový bike musíte udělat je, vyčistit a namazat.

Přesně takhle si představujeme tretry do drsných zimních podmínek. FIZIK ARTICA X5, to je jednoduchý design bez zbytečností.

Dětské kolo Author A-Matrix 26 se řadí mezi poslední dětské, nebo spíše juniorské velikosti. Tvoří ideální přechod k dospělému kolu, na kterém by se ještě necítilo bezpečně a stabilně.

Jednou z dalších novinek, které bychom vám velice rádi tento týden představili, jsou i tyto nové cyklistické brýle FORCE CALIBRE!

Ještě před tím, než Vám popřejeme hezký prodloužený víkend a pokud možno co nejlepší počasí pro podzimní vyjížďku na kole, dovolte nám, abychom Vám představili naši novou zimní bundu FORCE REVOLUTION.

Ve spolupráci s dovozcem značky TACX jsme pro Vás připravili akční nabídku. Při koupi jakéhokoliv košíku TACX DEVA dostanete zdarma láhev TACX SHIVA 0,5l.

Aktuální číslo časopisu 53×11 vyšlo právě v těchto dnech. Prázdninové vydání je již tradičně věnováno červencové Tour de France.

Značka RUDY PROJECT se stala výhradním dodavatelem cyklistických brýlí World Tour týmu ETIXX-QUICK STEP v právě probíhající sezoně 2016. V týmu, kde momentálně působí i dva češi Zdeněk Štybar a Petr Vakoč.

Stránky

Subscribe to RSS - Prodejna

Kde nás najdete?

Horská 6 – Pasáž Centrum
Trutnov
www.prologbike.cz

Prolog Bike na Google mapě

Kontaktujte nás

tel.: +420 777 034 620
mobil: +420 777 034 600
e-mail: info@prologbike.cz
Prolog Bike na Facebooku