Cykloteam

O teamu PRO MUSIC PROLOG BIKE

V neděli 6.7. 2014 si krásného prosluněného dne si Martin Ryšavý junior užil opravdu závoďácky na Bike víkendu v Peci pod Sněžkou.

Další skvělý MTB maraton, keterého jsme se zúčastnili je Trek Krkonošák 2014 v Lomnici nad Popelkou. Formální premiéru v novém dresu si zde odbyli naši dva noví členové. Martin Ondráček z Chocně a Antonín Hodr z Trutnova, které jsme tímto přivítali do svých řad.

Letošní ročník našeho oblíbeného závodu Weber Jičínská 50 opět nezklamal. Perfektní organizace, skvělá trať a letos krásné slunečné počasí.

www.jicinska50.cz

Lukáš Turek statečně absolvoval Pražské schody 2014. Vzhledem k tomu o jak náročný závod se jedná a že do toho Lukáš šel opravdu po hlavě, právem zaslouží náš obdiv. A dokonce ze sebou nechal tři eliťáky.

Po včerejším lijáku jsme tušili do čeho dnes jdeme. V okolí Bezdězu bylo sice minimum bahna, za to však nespočet hlubokých kaluží a všudypřítomný písek.

V úterý 20. května budeme fandit Lukáši Turkovi. Účastní se 21. ročníku MTB závodu Pražské schody, který se letos jede již podruhé jako memoriál Roberta Bakaláře. Tohoto náročného závodu se již tradičně účastní velká jména. Letos to budou např.

Ve čtvrtek 8.5. jsme se zúčastnili druhého závodu seriálu Cyklomaraton 2014 v libereckém sportovním areálu Vesec. Kromě nás dospělých se na start postavili nejprve Martin Ryšavý mladší v kategorii odrážedel a Jakub Skála mezi předškoláky.

Na svátek práce jsme tentokrát měli sakra těžkou, ale příjemnou robotu. Od té doby, co jsme si s Radkem Benešem plácli na spoluorganizaci silničí jednorázovky Pavé Tour v Milovicích, svět se netočil kolem ničeho jiného. Snad ještě kolem Slunce.

Ani jsme si letos nemuseli příliš dlouho lámat hlavu, čím že zase pobavíme okolí.

V neděli 20. dubna se konala silniční časovka Kol-Ja v Jabkenicích která je zařazena do seriálu UAC (Unie Amatérských Cyklistů). Na startu byli také Anča Khýrová a Dušan Hauser v našich dresech.

Stránky

Subscribe to RSS - Cykloteam

Kde nás najdete?

Horská 6 – Pasáž Centrum
Trutnov
www.prologbike.cz

Prolog Bike na Google mapě

Kontaktujte nás

tel.: +420 777 034 620
mobil: +420 777 034 600
e-mail: info@prologbike.cz
Prolog Bike na Facebooku