Aktuality

Aktuality ze světa cyklistiky

Právě v těchto dnech byla spuštěna nová verze webu Giant/Liv! Dámská kola Liv jsou nyní odděleně od pánských na svém vlastním webu. Stačí na stránkách Giant překliknout na Liv. Část navigace obou webů je zatím anglicky, ale vše bude postupně přeloženo.

Cyklistická výstava FOR BIKES proběhne první dubnový víkend a Prolog Bike bude její součástí. Dovolujeme si vás pozvat do našeho stánku, který bude zaměřen na podporu našich partnerských akcí.

Máme tu jaro a k němu neodmyslitelně patří oficiální otevření stezek TRUTNOV TRAILS, které letos připadlo na sobotu 9. dubna. Již tradičně budou k dispozici testovací kola značky GIANT a LIV.

Není to tak dávno, co se na Čížkových kamenech za Trutnovem poprvé sešla parta dobrovolných nadšenců kolem Jana Rejla a začala budovat stezky TRUTNOV TRAILS. Stejně jako letos, i tehdy byla velmi mírná zima, která umožnila kopnout do země.

V sobotu proběhlo oficiální otevření stezek Trutnov Trails. Open Day akce byla rozdělena do dvou míst. Tím prvním bylo Sedmidomí na Bohuslavicemi, kde byla možnost otestovat 17kol Giant nebo Liv. Druhé místo bylo Trailcentrum Lhota, kde je v půjčovně k mání 8 kol zmíněných značek.

Jak bylo již před časem avizováno, kola Giant a Liv budou v roce v sezoně 2015 k dispozici na Trail Centru Lhota u Trutnova. Centrum vzniká jako základna k stále se rozšiřujícím stezkám Trutnov Trails. Tomuto projektu nejen držíme palce, ale jsme aktivní v jeho podpoře.

Server Bikeradar.com otestoval novou aero přilbu Giro Synthe. Výsledek? Maximální možné hodnocení!

Máme za sebou úspěšnou otevíračku Trutnov Trails v okolí Čížkových kamenů. Chceme poděkovat všem zúčastněným a partnerům akce. Díky Vám všem se akce velmi vydařila a jsme moc rádi, že k ochutnávce trailů došlo ještě letos.

To co vypadalo nejasně a nenápadně nyní dostává konkrétní rozměry. Dámská kolekce kol od Giant nese naplno jméno LIV. Jde o samostatnou značku s vlastní tváří.

Úžasné!! Dnes se jela úplně jiná Tour. Etapa, která hodně zamíchala pořadím a o které bude ještě mnoho napsáno.

Stránky

Subscribe to RSS - Aktuality

Kde nás najdete?

Horská 6 – Pasáž Centrum
Trutnov
www.prologbike.cz

Prolog Bike na Google mapě

Kontaktujte nás

tel.: +420 777 034 620
mobil: +420 777 034 600
e-mail: info@prologbike.cz
Prolog Bike na Facebooku