Otevírací doba

pondělí 9.00 – 17.00
úterý 9.00 – 17.00
středa 9.00 – 17.00
čtvrtek 9.00 – 17.00
pátek 9.00 – 17.00
sobota 9.00 – 12.00
neděle zavřeno

Orientační plánek

Orientační plánek

Horská 6 – Pasáž Centrum, Trutnov

Prodáváme

  • jízdní kola,
  • fitness stroje,
  • cyklo komponenty,
  • doplňky, pomůcky,
  • náhradní díly,
  • cyklistické oblečení a obuv.

Stavíme kola na zakázku dle požadavků zákazníka. Poskytujeme specializovaný servis, případně repase kol, provozujeme e-shop na adrese www.prologshop.cz.

Možnosti platby

U nás je možný nákup na splátky ESSOX
Přijímáme platební karty

Prodávané značky kol a komponentů

 

Značka Author působí na našem trhu od roku 1993. Od té doby si vybudovala pevnou pozici, především díky stálé kvalitě svých produktů. V dnešní době nabízí rozsáhlé portfolio jízdních kol od levných modelů, po karbonové závodní speciály. Ke svému kolu si můžete vybrat z velkého množství značkových doplňků.

 

Giant, původně malá továrna, dnes patří mezi největší světové výrobce kol se 40 letou historií. Cílem značky je učinit cyklistiku zábavnější a dostupnější. V nabídce značky najdete kola všech kategorií, která za rozumnou cenu nabízejí maximální kvalitu.

 

Představujeme vám Liv, novou výhradně dámskou cyklistickou značku patřící pod křídla největšího světového výrobce jízdních kol. Giant se již řadu let zaměřuje na ženskou část cyklistické populace a nyní tento závazek posouvá na další úroveň. Z dámské kolekce Liv/giant se stává samostatná značka Liv, která se prezentuje vlastním logem a má svou vlastní image.

Naším hlavní cílem je učinit dámskou cyklistiku dostupnější a atraktivnější, aby se mohla stát tím hlavním sportem či jen volnočasovou aktivitou pro všechny ženy, které propadly jejímu kouzlu.

Liv je první a zatím jediná cyklistická značka, která nabízí kompletní modelovou řadu výhradně pro ženy, od cenově dostupných sportovních kol po špičkové závodní stroje. Liv ale nekončí u samotných kol. Pod touto značkou najdete v naší nabídce také kolekci oblečení a doplňků, které jsme navrhovali tak, aby k sobě všechno perfektně pasovalo.

Na vývoji a designu kol Liv se ženy samy podílejí, aby každý model splňoval specifické ženské požadavky na pohodlí, design a funkci a nabídl jejich dokonalou souhru. Zkrátka aby vaše zážitky z jízdy na kole byly co nejlepší.

 

Ridley je kultovní belgická značka, angažující se především na silniční a cyklokrosové scéně.

 

Značka Specialized je synonymem pro špičková kola a příslušenství. Na kolech této značky jezdí česká i světová cyklistická špička. Jmenujme třeba Jaroslava Kulhavého, Zdeňka Štybara, nebo Terezu Huříkovou. Součástí naší nabídky je také měření sedacích partií a velikosti nohy pro výběr správného sedla a treter z programu BG Fit.

Kde nás najdete?

Horská 6 – Pasáž Centrum
Trutnov
www.prologbike.cz

Prolog Bike na Google mapě

Kontaktujte nás

tel.: +420 777 034 620
mobil: +420 777 034 600
e-mail: info@prologbike.cz
Prolog Bike na Facebooku