Kreatin Nutrend CREATIN MONOHYDRATE Creapure

A k c e Novinka
  • Cena vč. DPH:542 ,-
  • Cena bez DPH:471 ,-
  • Původní cena:570 ,-
  • Dostupnost: Skladem u dodavatele
  • Záruka:18 měsíců
Množství:

Kreatin Nutrend CREATIN MONOHYDRATE Creapure

NUTREND TIP
Rozpusťte doporučenou dávku produktu společně s MASS GAIN a celé vypijte po skončení tréninku. Pro větší efektivnost doporučujeme používat CREATINE MONOHYDRATE v tzv. kreatinových cyklech - 4 týdny pravidelně používejte každý den a poté zařaďte minimálně 4-6 týdnů pauzu. Kreatinové cykly doporučujeme následovat u všech kreatinových produktů.

CREATINE MONOHYDRATE Creapure® je určený pro: okamžité doplnění energie a zlepšení svalové síly. 

CREATINE MONOHYDRATE Creapure®
  • Vysoce kvalitní kreatin - CREAPURE®
  • Zvýšení intenzity tréninků

Treninkový denDoporučené dávkování: Tréninkové dny: základní denní dávka pro podporu výkonnosti je 5 g (2 zarovnané kávové lžičky) po tréninku. Netréninkové dny: použijte 5 g ráno. Pravidelně dávkujte 4 týdny, pak zařaďte minimálně 4-6 týdnů pauzu. Používejte vždy v kombinaci se sacharidy (např. společně s gainerem, zajistíte tak lepší využitelnost a efektivnost).

Použití: dle doporučeného dávkování odměřte a rozmíchejte ve sportovním nápoji. Po otevření skladujte při teplotě do 25 °C a spotřebujte do 4 měsíců.

Potravina určená pro zvláštní výživu.Netreninkovy den
Určeno pro zvláštní výživu. Není určeno pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.
Výrobci
Přihlášení

Jdi na Facebook

 

 

PAVÉ TOUR MILOVICE

LAWI TOUR CLASSIC