Kreatin Nutrend CREATIN MONOHYDRATE Creapure

A k c e Novinka
  • Cena vč. DPH:542 ,- Kč
  • Cena bez DPH:471 ,- Kč
  • Původní cena:570 ,- Kč
  • Dostupnost: Skladem u dodavatele
  • Záruka:18 měsíců
Množství:

Kreatin Nutrend CREATIN MONOHYDRATE Creapure

NUTREND TIP
Rozpusťte doporučenou dávku produktu společně s MASS GAIN a celé vypijte po skončení tréninku. Pro větší efektivnost doporučujeme používat CREATINE MONOHYDRATE v tzv. kreatinových cyklech - 4 týdny pravidelně používejte každý den a poté zařaďte minimálně 4-6 týdnů pauzu. Kreatinové cykly doporučujeme následovat u všech kreatinových produktů.

CREATINE MONOHYDRATE Creapure® je určený pro: okamžité doplnění energie a zlepšení svalové síly. 

CREATINE MONOHYDRATE Creapure®
  • Vysoce kvalitní kreatin - CREAPURE®
  • Zvýšení intenzity tréninků

Treninkový denDoporučené dávkování: Tréninkové dny: základní denní dávka pro podporu výkonnosti je 5 g (2 zarovnané kávové lžičky) po tréninku. Netréninkové dny: použijte 5 g ráno. Pravidelně dávkujte 4 týdny, pak zařaďte minimálně 4-6 týdnů pauzu. Používejte vždy v kombinaci se sacharidy (např. společně s gainerem, zajistíte tak lepší využitelnost a efektivnost).

Použití: dle doporučeného dávkování odměřte a rozmíchejte ve sportovním nápoji. Po otevření skladujte při teplotě do 25 °C a spotřebujte do 4 měsíců.

Potravina určená pro zvláštní výživu.Netreninkovy den
Určeno pro zvláštní výživu. Není určeno pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.
Výrobci
Přihlášení

Jdi na Facebook

 

 

PAVÉ TOUR MILOVICE