Kliky CAMPAGNOLO VELOCE Power Torque 10s, black

A k c e
  • Cena vč. DPH:3820 ,- Kč
  • Cena bez DPH:3157 ,- Kč
  • Původní cena:4245 ,- Kč
  • Dostupnost: Skladem ext.
  • Záruka:24 měsíců
Množství:

Kliky CAMPAGNOLO VELOCE Power Torque 10s, black

KLIKY Veloce™ Power Torque™ 10s jsou vyráběny v délkách 172,5 mm a 175 mm a to s převodníky 53/39. V provedení compact drive jsou pak dispozici pouze délky 172,5 mm a 175 mm pouze s převodníky 50/34. Profilované kliky dodávají šlapání vynikající pevnost a lehkost. Převodníky s úpravou proti korozi a oděru jsou spojeny lehkými hliníkovými šrouby. 
Součástí klik je ložisko pravé kliky. Ložisko levé je součástí levé misky sady střed misek Power Torque.

Power-TorqueTM je zjednodušený systém který u nižších sad (Athena, Centaur a Veloce) nahrazuje systém Ultra-TorqueTM který nadále zůstává doménou pouze u závodních sad Super Record, Record a Chorus. Tento nový systém se vyznačuje použitím osy vyrobené z jednoho kusu materiálu která je pevnou součástí pravé strany klik. Spoj s levou klikou je pak zabezpečen jak speciální geometrií celého spoje tak i speciální maticí která celý spoj zakončuje. Takto ošetřený spoj prakticky eliminuje možnost vzniku vůle mezi klikou a středovou osou.
Velikou výhodou nového systému je jeho snadná montáž/ demontáž a jeho následná údržba.


Kliky jsou dodávány bez středových misek (popřípadě adaptérů). Jejich kompletní nabídku naleznete v sekci STŘEDOVÁ SLOŽENÍ.

 

 

Výrobci
Přihlášení

Jdi na Facebook

 

 

PAVÉ TOUR MILOVICE